Ražotne

GBM balstās uz pieciem pamatprincipiem

Koksne

KOKSNE

RAŽOŠANĀ IZMANTOJAM LATVIJAS PRIEDI UN EGLI, KAS UZRĀDA ĪPAŠI LABU STUMBRA KVALITĀTI, STUMBRA TAISNUMU UN KOKSNES BLĪVUMU, DIEZGAN TIEVIEM ZARIEM, TAISNŠĶIEDRAINA UN ELASTĪGA.
Izejmateriāls

IZEJMATERIĀLI

IZMANTOJAM TIKAI LABĀKĀS SERTIFICĒTĀS LĪMES LAMEĻU SALĪMĒŠANAI, KAS IR TESTĒTAS UN APSTIPRINĀTAS INSTITŪTĀ «NORSK TRETEKNISK INSTITUTT» (OSLO, NORVĒĢIJA) UN ROZENHEIMA LOGU TEHNOLOĢIJU INSTITŪTĀ «IFT ROSENHEIM»(VĀCIJA).
Iekārtas

IEKĀRTAS UN TELPAS

LĪMĒTO PRODUKCIJU IZGATAVO SPECIALIZĒTOS CEHOS, KAS APRĪKOTI AR MODERNĀM IEKĀRTĀM (WEINIG, WOODEYE, TEKMAWOOD KAMERAS, RANDOMAT, RAIMANN, OPTICUT, HYDROMAT, RUF PRESS U.C.). CEHOS TIEK NODROŠINĀTS ĪPAŠS PASTĀVĪGS KLIMATS - GAISA RELATĪVAIS MITRUMS 65% UN TEMPERATŪRA NE ZEMĀKA PAR +19C. AUGSTU PRODUKCIJAS KVALITĀTI PANĀKAM AR DIVU STADIJU ŽĀVĒŠANAS PROCESU.
Personāls

PERSONĀLS

SPECIĀLISTI NO VĀCIJAS, SOMIJAS, ZVIEDRIJAS UN LATVIJAS IR APMĀCĪJUŠI RAŽOŠANAS PERSONĀLU KOKSNES ŽĀVĒŠANAS, ŠĶIROŠANAS, MEHĀNISKĀS APSTRĀDES UN LĪMĒŠANAS DARBIEM.
Kvalitātes pārbaude

KVALITĀTES UZRAUDZĪBA

UZŅĒMUMĀ NOTIEK NEPĀRTRAUKTS VISU RAŽOŠANAS POSMU KVALITĀTES KONTROLE SASKAŅĀ AR STANDARTIEM UN UZŅĒMUMA KVALITĀTES UN DROŠĪBAS VADĪBAS SISTĒMAS VADLĪNIJĀM. IZEJMATERIĀLU, PUSFABRIKĀTU UN GATAVĀS PRODUKCIJAS NEPĀRTRAUKTA KONTROLE UZŅĒMUMA LABORATORIJĀ. UZŅĒMUMA AUGSTO PRODUKCIJAS KVALITĀTIES LĪMENI IR APSTIPRINĀJIS IFT ROSENHEIM LOGU INSTITŪTS (VĀCIJA).